KANCELÁŘ

Srbská 53
Brno, 612 00

Telefon:    +420 543 215 681
Fax:         +420 543 215 683
e-mail: lkedptcz@lkedpt.com


KANCELÁŘ v USA

514 Brinton Ave.
Trafford, PA 15085
USA

Telefon:     +1 412 374 9442
Fax:          +1 209 755 8324
Mobil:        +1 412 853 4019
e-mail: lkedptusa@lkedpt.comO LKE - Dynamic Power Technologies, s.r.o.

LKE - Dynamic Power Technologies, s.r.o. (LKE-DPT) spojuje sílu dvou společností působících ve strojírenství a energetice. Jsou to společnosti L. K. Engineering, s.r.o. a Dynamic Power Technologies, LLC.
Majetkové poměry jsou rozděleny tak, že společnost L. K. Engineering, s.r.o. vlastní 50% podíl a společnost Integrated Consultants & Engineers, Inc., (která je spoluzakladatelem Dynamic Power Technologies, LLC vlastní 50% podíl)
Díky tomuto spojení a zapojení do sítě Dynamic Power Technologies je LKE - Dynamic Power Technologies, s.r.o. společností která disponuje kombinovaným pracovním nasazením více než 250 vysoce kvalifikovaných profesionálů.

LKE - Dynamic Power Technologies, s.r.o. disponuje schopnosti mnoha profesí potřebných ke kvalitnímu inženýrskému řešení návrhů a projektů. V současné době ani velké společnosti z ekonomických důvodů nemohou udržovat stav technických pracovníků, tak jak by si přály. Proto je zde společnost LKE - Dynamic Power Technologies, s.r.o. která nabízí specialisty na řešení multi-disciplinárních problémů schopných řešit požadavky zákazníků.

Při různorodosti, která existuje u nákladů na vstupy a energie společnost LKE - Dynamic Power Technologies, s.r.o. pomáhá svým klientům vždy k  výběru takových řešení, která jsou pro konkrétního klienta nejvýhodnější. Poskytujeme prostředky, které pomáhají využít těchto rozdílů a přinášejí prospěch našim zákazníkům skrz zvýšení výstupního výkonu nebo posunem spotřeby mimo časy špiček. Při pohledu do budoucna a plánování budoucích energetických projektů dochází k situacím, že zásoba dostupné energie musí být větší, než je ve skutečnosti požadována popřípadě energie „navíc“ je dostupná pouze za nepřiměřené náklady.

LKE - Dynamic Power Technologies, s.r.o. je zákaznicky orientovaná organizace založena a vedená zkušenými profesionály v oblasti energetiky. Tito profesionálové pozorně sledují vývoj na energetickém trhu a nabídka společnosti bude reagovat na změny ve státní kontrole trhu s energiemi. Kombinace zkušeností z USA a střední Evropy zaručuje vysokou úroveň služeb, které jsou orientovány na potřeby zákazníka, zaměřeny na detailní řešení a dostupné celosvětově v co nejkratším čase.